Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2016, 14:11   #8
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Dołączając się do koncertu życzeń to ja bardzo bym chciał siedmiocyfrową kwotę na moim koncie bankowym.

A poważnie to Proxy marudzisz, tak właśnie marudzisz, co jest jasne kiedy piszesz stwierdzenia typu:
Cytat:
Napisał Proxy Zobacz post
Koniec z ręcznym kolorowaniem tekstu i dobieraniem różniących się kolorków dla 16 osób. W każdej scenie chcę mieć wyszczególnione kto napisał jaki fragment. Ma to być czytelne, bez konieczności użycia pełnej palety barw.
No sorry, kolorki zapewniają całkiem niezłą przejrzystość, bez nich musiałbyś czytać xyz stron by się w ogóle zorientować gdzie zakończyłeś poprzednio.

No ale wróćmy do meritum i argumentów merytorycznych.

Po pierwsze ten temat nie jest dobrym miejscem na koncert życzeń pod adresem gdoca. Pisz do Google, masz wtedy większą szansę, że twe życzenia zostaną spełnione.

Po drugie, gdoc nie był tworzony na potrzeby RPG, więc jak każda prowizorka wymaga specjalnego traktowania by był użyteczny. W tym wypadku prostej umowy między graczami i MG co do sposobu korzystania. Choćby taka "*" na końcu wypowiedzi informująca, że już skończyłeś.

Po trzecie, możesz grać bez doca, szukaj takich sesji.

Po czwarte, zjedz ciasteczko i, jak mawia Food Emperor, uspokój się! Poszukaj lepszych narzędzi lub pomyśl jak rozwiązać problemy które Cię trapią.

No, napisałem co wiedziałem, więcej nie wiem (czy jak powiedział pewien znany ktoś kogo z imienia i nazwiska wymienić nie mogę ze względu na 9 punkt regulaminu: "Nie posiadam, żadnej wiedzy.").
 
Googolplex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem