Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2016, 14:18   #288
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Przywoływanie:
Hezrou wzruszył ramionami
- Nie cała otchłań, może masz rację. Ale wystarczający jej kawałek, aby twą duszę stopić w stado Quasitów – pogroził
Pozostałe demony były bardziej skore do pomocy, a wcześniejszy popatrzył na brilchana ponuro.
- Taaak, mam prośbę. Mi też nadasz imię. Nie będę jednym z nieprzeliczonych, stanę się naprawdę sobą, będę podobny do książąt demonów. Każdy ze śmiertelnych ma swoje odbicie w błękicie, swoje uosobienie, prawdziwe ja. Twoje czyny się weń odbijają, sprawiają, że kształtujesz wzorzec, a gdy otrzymujesz prawdziwe imię… nie żadne tajne i sekretne miano, ale coś co opisuje samą twoją esencję, kwintesencję twojego istnienia. Możesz mieć potem tysiąc imion, ale wszyscy będą widzieć tylko te prawdziwe. Pozwoli ci ono władać mocą twojego wzorca. Musisz odprawić tylko pewien rytuał, ale co najważniejsze, sprawić by inni cię takim widzieli. Pamiętaj jednak, że nadając sobie imię stajesz się nim – demon się uśmiechał

W lesie
Kula ognia poleciała w stronę paszczy smoka gdy ten przygotowywał się do zionięcia i płomienie rozłysły mu w czasce, a dym poleciał uszami. Wtedy Serekz się przemieniła. Stała się nieco humanoidalnym smokiem zakutym w zbroję płytową i z mieczem w łapach
- Czas na zabawę – warknęła. Dracolicz popatrzył na kultystów z miną „To nie fer!” i wtedy serekez wzięła straszliwy zamach oburącz i przecieła Drakolicza wpół, potem wzięła obie połowy, wzbiła się w sto lub więcej metrów w górę i cinęła na ziemię. A potem doprawiła ogniem
Kultyści patrzyli nieco oniemiali. Ich przywódca uśmiechnął się nerwowo.
- No to my pójdziemy. Późno jest i w ogóle
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline