Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2016, 16:35   #9
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
@Googolplex

Mnie się wydaje, że Proxy chce stworzyć program, który poprawi te niedogodności. Ja uważam, że szkoda Twojego czasu, Proxy. Nawet jeśli za pstryknięciem palców stworzyłbyś IDEALNE narzędzie do RPGowania na forum, to ilu osobom się to przyda? 30-40? Tutaj więcej nie ma - no chyba, że chcesz eksportować swój pomysł za granicę, ale tam o takich cudach jak użycie GDoca czy nawet o głębszym odgrywaniu postaci nawet nie słyszeli.

Poza tym GDoc ma dla mnie jedną prostą funkcję. 'Szeruję' dokument, piszemy wspólny tekst, kopiuj-wklej do posta (zwykle też piszę swoje posty do sesji na GDocu, aby uniknąć niechcianych niespodzianek). Tyle mi wystarczy, a problemy, które opisałeś praktycznie mnie nie dotyczą.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 18-12-2016 o 16:48.
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem