Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2005, 19:38   #16
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Taaaak... Wszystko fajnie... Jest tylko jeden malutki szkopuł, czy widzicie magów w płytach? Bo ja na ten przykład jak widzę czarodzieja (oczyma wyobraźni), to nigdy - przenigdy - nie ma on na sobie płyty... Jakoś tak nie pasuje mu ów rodzaj zbroi... Jak dla mnie to fabualrna pomyłka, fabularna i mechaniczna.
To coś jakby pojedynek najznamienitszych i najdostojniejszych kapłanów odbywał się podczas gry w pchełki...

A może tylko ja jestem tak skrzywiony???? Może jednak mag i zbroja płytowa pasują do siebie jak Królik Bugs do marchewki...????
A teraz do broni:

SAYANE:
Cytat:
W super-wypasionych postaciach fajne jak dla mnie jest chyba tylko to, ze masz baaardzo duzo mozliwosci działania.
Powiedziałbym nawet, że nawet i to nie... Mżliwości dziłałania są zawsze i to niezależnie od potęgi postaci... Bo nie jest ważne ile w domu jest krzseł, jeśli to drzwiami się wychodzi... :P

MILLY:
Cytat:
Tylko jedno pytanie - po co taka super wypasiona postać?
No właśnie... po co??? Bo ja nie wiem. A jeśli li-tylko po to, co napisał A0:
Cytat:
wtedy tacy gracze dochodzą do wniosku ze jednak fajnie byłoby kiedys pograć na serio
To znaczy, że takie postaci są tylko dla zbłądzonych owieczek, które nie umieją grać...
(może wyolbrzymiam trochę, ale tylko odrobinę... )

ELVIN:
Cytat:
BA +16, czary maga 7 poziomu, i czary blackguarda 2 poziomu
Tja... Ciekawe, choć przyznam, że jakoś coraz bardziej podoba mi się indywidualne tworzenie klas przez MG i gracza dla każdej postaci odrębnie...
 
Hood jest offline