Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2016, 22:47   #13
Cooperator
 
Cooperator's Avatar
 
Reputacja: 1 Cooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumny
Wydaje mi się, że pomysł jest bardzo fajny i założenia aplikacji/programu, przyjaznej telefonom i tabletom, jak również MG oraz graczom, bardzo do mnie przemawiają. Ja bym jeszcze w takiej aplikacji chętnie widział notatnik dla MG, generator rzutów kością i możliwość podpięcia kart postaci.Podział na osobne sceny jest dobry, ale chciałbym też mieć możliwość podglądu całości przygody, by łatwiej wyszukać przy pomocy ctrl+f.

@Amon

Ja zawsze na bieżąco formatuję tekst w docu, bo dorzucenie [ i ] na bieżąco to ułamek sekund, natomiast spędzenie nawet kilku minut na zupełnie głupiej, odtwórczej roboty w dorzucaniu tagów mnie osobiście doprowadza do pasji. Ale każdy dźwiga swój krzyż.
 
__________________
"Nie porzucaj nadzieje, jakoć się kolwiek dzieje"
Jan Kochanowski
Cooperator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem