Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2016, 11:51   #1710
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Co do sytuacji w drużynie. Ok. Ja nie przepadam za PvP, ale jak to jest otwarte to czemu nie.

Ad 1. Raczej tak. Skoro tak mówisz
ad2. Spoko.
ad2. a) perswazja i może coś jak wspinaczka czy coś? Żeglowanie?
Co do tej religii. Nie chciałem być religijny. Po prostu Odyn po prostu mnie wybrał, czy chcę czy nie. Z tą religią to widzę, że w kierunku Paladyna to idzie.
b) Co do języków to: Moich wrogów i mój ojczysty. Rzemiosło bardziej bym widział szkutnictwo (coś z żeglugą). Jeśli kowalstwo to w górach mogłem zajmować się tym lub być jako drwal. Dzięki temu takiej masy i wielkości nabrałem.

Ad3. Dwurak to jakiś rodowy może? Odzyskany w wieży czarnoksiężnika? a "toporki" chodziło mi o (czekany/nadziaki) takie do wspinaczki i walki.
Magiczna broń? Hmmm. No dwurak jako rodowa broń. Nie znam się na magicznych przedmiotach.
Może ktoś coś podpowiedzieć? Może jakiś pas gruby magiczny? tatuaże?
 
Hakon jest offline