Wątek: Amnezja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 21:11   #17
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Popatrzył na świątynie -Dziwne..-wyszeptał do siebie i po chwili zwrócił się do pozostałych. -Cóż w sumie nie mam pojęcia co to za świątynia i nie wiem co nam się stało.. Ale myśle że to sprawka jakiegoś potężnego maga, artefaktu bóstwa czy demona . Nie mam pewności . Ale wiem jedno nie ma co tu stać po próżnicy lepiej żebyśmy połączyli siły skoro jesteśmy w tej samej sytuacji. Udajmy się do tawerny tam napijemy się i przepytamy właścicieli. A potem trzeba by zbadać te świątynie i może obserwatorium... Więc co idziecie ze mną? spytał i nie czekając na odpowiedź ruszył w kierunku tawerny. Wiatr rozwiewał mu włosy był zdecydowany i pewny siebie napewno dowie się co tu się stało i będzie domagał się zemsty...
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline