Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 21:26   #28
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Popatrzył na orka maga i nowo przybyłego elfa -Ha im nas więcej tym weselej-zaśmiał się i podszedł do orka-Słuchaj nie wiem czy mnie rozumiesz ale nie jesteś moim wrogiem Domyślam się że tamci chcieli wziąść Cię w niewole lub też Ty próbowałeś od nich uciec Nie chcemy uczynić z Ciebie niewolnika więc jeśli chcesz to odejdź droga wolna A Ty elfie prosze pozwól mu odejść Tobie też nie uczynił krzywdy Jestem Kolmyr a to moi towarzysze Cormac Vilasnir Sir Richard i Marudon-specjalnie przekręcił ostatnie imie -Podró.żujemy razem i szukamy sprawców podpalenia świątyni nieopodal stąd może wiesz coś o tym?- Liczył na to że ork zostanie lecz chciał wzbudzić jego zaufanie Silny towarzysz jest bardzo użyteczny
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline