Wątek: [SF] Parchy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2016, 01:02   #11
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Padre przywołał interface obroży i przy ikonce Black 1 zrobił notatkę. Nie wydawał się przy tym zły, czy rozczarowany. Co więcej wydawał się być pogodny. Przy pozostałych też kolejno robił notatki.
Spojrzał na Btack 6 jednocześnie wpisujęć kolejna notatkę
- Niezbadane są wyroki pana, ja traktuje to jako kolejne wyzwanie, które postawił przede mną. Widocznie przeznaczył mnie do kolejnego zadanie bo uznał, że tam już dokonałem wszystkiego co mogłem. - Padre uśmiechnął się ciepło do niego -I miej ufność w Niego, dzięki temu masz mnie w tym miejscu, bo jestem najwybitniejszym strategiem jakiego tu macie. Bo tylko to ci pozostało.

Dopisał notatkę w zaopatrzeniu na temat paliwa do miotacza.
- Słyszałem o twoich dokonaniach. Chciałbym zrozumieć co się skierowało na tą drogę, ale o tym w wolnej chwili.

Cytat:
Zrobił listę głównych zagadnień:
- mapy i plany miasta, systemy kanalizacyjne, media itp. - Black 0, Black 3, Black 5
- biologia robali, w tym uzbrojenie i jego skuteczność przeciwko opancerzonym celom - Black 9 i Black 6
- skuteczna broń przeciw robalom na podstawie nagrań - Black 2 i Black 7
I rozesłał pozostałym. Z komunikatem “Wyciągnijcie jakie tylko się da info z materiałów”.
- Czas chyba przymierzyć garnitury - powiedział wstając i idąc do zbrojowni.
 
Mike jest offline