Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 22:37   #42
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
- Nie no rzeczywiście rozdzielmy się, a potem po wieki wieków szukajmy. To ja już wolę wzdłuż tego paskudnego jeziorka - w jej ustach "paskudnego jeziorka" zabrzmiało jak najgorsza obelga. Maria ruszyła wzdłuż brzegu, nie patrząc na pozostałych. Chociaż ja bym tam wolała po bardziej równym, te kamyki się pierońsko wbijają w stopy. Jak znajdziemy tego Władcę to ja sobie butów zażyczę. Następnym razem, zakładając iż ów będzie, nigdy się nie rozstanę z sandałami. Po co ja je wyplatałam dwa dni? Ba, ja nawet w nich spać będę! Ta myśl spowodowała, że kobieta uśmiechnęła się pierwszy raz jakoś przyjemniej. Szkoda tylko, że nikt tego nie widział. W końcu reszta nadal czekała na Bóg wie co. Maria przystanęła i odwróciła się do reszty.
- No to idziemy, czy nie? Może wam pasuje zostać tutaj do końca świata, ale ja mam co do "powrotu" pewne plany. - Acha, będę miała szansę na zemstę. Muszę się zemścić! - No chyba że pasuje wam ten wspaniały klimat. Pewnie dobrze robi na cerę. I te krzyki po sąsiedzku. Relaks gwarantowany.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline