Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2016, 16:17   #995
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zuzu
Albo to z tym co napisane tutaj w komentach to ściema i Baba ma załączony czit z god mode tylko się o tym nie mówi, żeby nie było pomówień o jechanie na kodach
no wiesz... kiedyś, za młodu, to się hakowało gry... diablo 1... ufo (ten pierwszy), ba nawet dune 2 i Elvira... wszystkie zhakowałem osobiście i miałem co chciałem... tutaj jakoś trudniej.... dlatego no niestety, muszę dementować te pogłoski.


Cytat:
Napisał Zombianna
I tłuczeniem talerzy, nie zapominajmy o tym
pssst, nie wypisujcie takich rzeczy, jeszcze moja żona podłapie i będę miał problem...

Cytat:
Napisał Zuzu
Foszki i milczenie też zawsze w cenie
nie no, normalnie poradnik tu się szykuje...
chyba muszę bana postawić na tą stronę na routerze...normalnie szkodliwe i ideologicznie niepoprawne treści! Gdzie są moderatorzy tej strony?!

Cytat:
Napisał Pipboy79
- Widać mi się jakoś wzięło i uznało, że z Baby taki imprezowy chłopak, że na pewno nie ominie takiego zaproszenia na imprezę Choć z samej mechy fakt do higienistki i na L4 na miesiąc
taak, a za miesiąc to go białaczka zabije, fajowo doradzasz, nie ma co

Cytat:
Napisał Pipboy79
- Ten kto był w porcie jak łódź i ci w łodzi byli jeszcze cali
Baba nie lubi NY, chcieli wieszać jego kumpelę Alicję, dobrze im tak i zrobił to z całą premedytacją!
PD za zgodne z odgrywaniem wypełnienie mhrocznego planu poproszę! (chytrze wyciąga lepkie mhroczne łapki)
Patrzci i uczcie się dzieci jak to się robi!
 
Ehran jest offline