Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2016, 22:18   #127
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
zacząłem Wam odpisywać na sesji, ale nie dam rady idę spać. Post powinien pojawić się jutro wieczorem.

Teraz tak krótko.
WolfSet rozumiem, że rezygnujesz ze strzału w drzwi?

Co do wioseł, to możecie je mieć, np z łódki która podpłynęliście do statku. Jednak nie nadają się one do wiosłowania na tym okręcie.


Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
- Jak chce MG działanie z Dirkiem zrobić to pierwsze co zrobię to "niezdarność" By upuścił kuszę. Następnie "dźwięki" roztrzaskującego drewna za miejsce z którego zaatakujemy.
To już ewentualnie na samej sesji chyba, o ile coś się wydarzy (szczególnie jeśli chodzi o "dzwięki", jeśli Ci wyjdą to już możesz w poście robić opis czaru i jego efekt po swojemu). Pierwotnie miałem zamiar większość część podróży statkiem przeskoczyć. Ale obecnie potrwa to chyba ciut dłużej.

Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
MG, można jakoś zablokować drzwi nadbudówki i uwięzić Dirka na jakiś czas?
Drzwi otwierają się do środka. Tak więc z zablokowaniem z waszej strony może być problem (bo Dirk zabarykadował się najlepiej jak tylko mógł).


Ismerus co prawda wrzucę to też do posta na sesji (chyba, że swój zedytujesz przede mną, bądź napiszesz kolejnego), ale pod pokładem jest dość ciężko, normalnie nie da się tam wejść (nisko i ciasno). Co najwyżej można by tam leżeć (5-7 osób). Ale z wyposażenia dostrzegłeś tam beczułkę smoły, zestaw narzędzi ciesielskich, zapasowy żagiel, zapasową kotwicę, kolejny zwój liny, jedną latarnie, 4 pochodnie, sprzęt rybacki (wędkę, haczyki), plecak z prowiantem (6 porcji), plecak z jakimiś buteleczkami.

Hakon (prawie twój post przeoczyłem) komina brak, a macie to co przy sobie plus to co widać na statku.

Jeśli coś pominąłem, dopisze/poprawię jutro.
Dobranoc
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline