Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2007, 08:21   #27
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
"To mój szczęśliwy dzień troche gorzałki i obiad za darmo Ciekawe kiedy i jak przyjdzie mi za to zapłacić..."
Był pewien że kiedyś będzie musiał zapłacić tu nie ma nic za darmo. Młodzik przyszedł sam widać też szukał pracy. Ivan popatrzył po wszystkich. Teraz było trzech na trzech. Dobrze że pojawił się ten gówniarz. Powstrzymał Czessława przed spierdoleniem. Koleś wygląda na takiego co powala po trzech frajerów naraz a boi się zaryzykować. Pewnie dlatego pracuje w gnojowni. Kiedy nie chcesz babrać się w gównie to musisz ryzykować żeby przeżyć.Ale w oczach Cześka było coś dziwnego... Pragnienie zmiany? Lepszego życia...On w gruncie rzeczy chciał uciec z tego śmierdzącego miejsca...Młodzik czekał na odpowiedź dziwny typ ciężko coś o nim powiedzieć...
"Skąd on kurwa wziął te sól?"
-Siadaj młody chyba przyda nam się jeszcze jeden... Ale to ty decydujesz Maniek...-
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline