Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2016, 10:40   #289
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Herozu

Mędrzec poskubał brodę wyraźnie rozważając słowa demona nie zabrało mu dużo czasu nim pokiwał głową na znak zgody - Masz słuszność ale zdobywanie władzy wiążę się z podejmowaniem ryzyka i robieniem sobie wrogów. Nie musisz znać szczegółów ale jak sam wiesz z autopsji pozory mylą o moją duszę nie musisz się martwić- Powiedział z uśmiechem - Ale dziękuję, ci za ostrzeżenie wezmę je pod uwagę i poczynię odpowiednie przygotowania. Zrewanżuję się tym samym: Jeżeli banda wyższych demonów zechce nas zaczepiać ty trzymaj się od tego z daleka bo jesteś dość ciekawy jak na istotę chaosu i szkoda byłoby cię przerabiać na magiczne przedmioty a tak to się skończy jeżeli uprzesz się przy zemście - Zapewnił.

- Więc tak wygląda ten proces ? Dobrze nadam ci imię a skoro zyskasz nowe imię pewnie zyskasz okazje żeby się wyrwać z kręgu bo jego moc osłabnie co da ci możliwość zabicia nas ? Odradzam to posunięcie. Nawet jeżeli będzie zdawało się że odniosłeś sukces spowoduje to tylko chwilowy dyskomfort oraz nieprzyjemne konsekwencje jakie będziesz musiał ponieść. Wiem że zostałeś upokorzony ale koniec, końców skorzystasz na tej całej sytuacji zaraz nadam ci nowe imię a potem odeślę z powrotem na twój ojczysty plan więc rozstańmy się w zgodzie - Poprosił na wszelki wypadek odsuwając się nieco od demona z tego co czytał ten gatunek lubił teleportować się za plecy ofiar Brilchan nie był pewien czy ten rodzaj magii zadziała w tej komnacie ale wolał być ostrożny.

Wyjął z kieszeni szaty magiczną ściereczkę którą przetarł okulary następnie użył magicznej frazy aktywującej zawartą w nich magię po czym skupił się na aurze błękitu wokół demona - Jesteś sprytną i niepozorną istotą nadam ci więc prawdziwe imię które podkreśli tą pokraczność dzięki czemu łatwiej ci będzie stosować taktykę oszukiwania wrogów od teraz zwiesz się L-O-U-D-O!- Słowo nabrało mocy gdy odcisnął je w błękicie. Nie tracąc czasu czarodziej spróbował odesłać nowo nazwanego żąbo demona nim ten nabierze głupich pomysłów.

Kostnica Obrona



- Towarzyszu wrócę z drugim komponentem naszego zaklęcia - Wyszedł z magicznej komnaty następnie ruszył szukać transportu na powierzchnie.

Kultyści

Czarodziej zagwizdał z wrażenia rozwinął pakunek z pułapką na drakolicza i postawił ją na ziemi powinna przyciągnąć i uwięzić duszę opuszczającą zniszczoną powłokę ~Nie sądziłem że tak łatwo nam pójdzie! ~ - Ucieszył się na wspólnym łączu mentalnym.

Słysząc słowa Kultysty uśmiechnął się drapieżnie - A czemu niby mamy was puścić ? Znacie sekret mojej Pani a do tego naskarżycie na nas swoim ziomkom i będziemy mieć na głowię całą waszą szaloną religie! O wile wygodniej oraz zabawniej dla nas będzie jeżeli was dobijemy. Dam wam jednak szanse co możecie nam zaoferować w zamian za łaskę? Informacje ? Jakiś przedmiot ? - Powiedział na głos na łączu mentalnym zaś dodał ~Panienko Serekeez potrzebujecie może sług ? Mogę na nich rzucić Geas przez który nie będą mogli was zdradzić i będą musieli być wierni jeżeli nie są wam potrzebni to możecie ich spopielić odczekajmy tylko chwilę bo jestem ciekaw ich reakcji~

tu mi poszło lepiej trzy sukcesy jedna dwójka Kostnica tu bym wziął podstępną więc + 4 łącznie osiem sukcesów atak

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 22-12-2016 o 12:30.
Brilchan jest offline