Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2016, 01:29   #39
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Aurelia ogarnęła spojrzeniem przydzielone jej osoby. Przywołała grupę gestem dłoni.
- Wasze akta są zapewne już do mnie transferowane w tym momencie ale korzystając, z okazji iż mam was tu wszystkich, chętnie załatwię kilka spraw od razu. Po pierwsze: ile sezonów spędziliście w służbie mundurowej, po drugie jakie jest wasze doświadczenie w technikach zwiadu i abordażu?

Pierwsza odpowiedź padła ze strony androida, zgodna z prawdą, która chyba nikogo nie zaskoczyła. V nie wyglądała na jednostkę bojową.
— Brak służby mundurowej. Brak doświadczenia w technikach zwiadu i abordażu.
Aurelia wystukała na przymocowanym do przedramienia tablecie adnotację o konieczności przeglądu oprogramowania droidów pod kątem przydatności w sytuacjach kryzysowych.
- Dziękuję, następny.
Tula wystawiła środkowy palec, co również było formą komunikatu.
- Inżynier jak widzę... rozumiem, następny.
Nikt za bardzo nie kwapił się z tym by zabrać głos, a uśmiechy i ciche komentarze trójki podkomendnych Aureli, nie wpływały pozytywnie na morale zebranych. Kilka dni, które Zavisha miała okazję spędzić ze swymi podopiecznymi, dała jej okazję by przekonać się, że ci ludzie mieli za sobą dużo więcej niż jeden sezon służby. Nie tylko byle co pewnie nie sprawiało już na nich wrażenia ale również objęcie komendy może okazać się małym wyzwaniem, a w międzyczasie dochodzili jeszcze cywile, którymi miała się opiekować.
- Nae jest mechanikiem a Kara może się przydać jako dodatkowa para oczu, jeśli uznasz, że takowej potrzebujesz. Żadne z nich nie ma doświadczenia w abordażu czy zwiadzie kosmicznym, mamy was do takich zadań - Zahary wtrącił się niespodziewanie z wyraźnym uśmiechem na ustach, właściwie zdawało się, że jeszcze chwilę temu rozmawiał z Maev.
- Aurelia, podesłałem ci plany Nadziei Albionu, możesz pokazać swojemu zespołowi, może coś doradzą ale pewnie więcej się dowiecie na miejscu. Więc jak idzie postęp w planowaniu, może mogę pomóc? - głośne chrząknięcie Adrany zdawało się być jedyną odpowiedzią.
- Standardowa procedura, badamy poziom za poziomem.
Po pierwsze: wszystko co nie nosi barw konsorcjum, tudzież nie potrafi się wylegitymować, zostaje zneutralizowane
Po drugie: Wszystko co nie kooperuje, patrz “Po pierwsze”
- stwierdziła Aurelia. Zwiad to zwiad.
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.

Ostatnio edytowane przez Amon : 28-12-2016 o 19:58.
Amon jest offline