Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2016, 07:51   #397
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Druid posłał kolejny wybuch ognia w upiory tak by nie zranić swoich towarzyszy.
Zwycięstwo było blisko, poprawiło to Jarandowi humor. Zło i głupcy polujący dla zaspokojeni swych niskich żądz zostali pokonani. Na ostanie zdanie „dziwnego” tylko roześmiał się.
- Wszyscy mordercy i złoczyńcy tak mówią, lecz ty już nie wrócisz postaramy się by te ciała do niczego już się nie nadawały. - powiedział gdy skończył się już śmiać.
Gwizdem przywołał Brryka, niepokoił się stanem swojego zwierzęcego towarzysza, lecz wiedział co należy zrobić i jakie czary zesłane przez Mielikki będą tu pomocne i jakie będzie musiał wymodlić.
Pogłaskał Brryka chcąc dodać otuchy towarzyszowi, z którym wielu Margarytów uśmiercił. Potem uśmiechnął się Janelli.
- Można tak powiedzieć. Jarand druid Mielikki, a to mój tworzysz Brryk. Wiem, że ci nieumarli zabili jelenia trucizną, być może byli odpowiedzialni też za inne zabite zwierzęta. Nie ma nic przeciw polowaniom, o ile nie marnuje się darów Mielikki i nie niszczy się ich bezmyślnie.

Rzucił okiem na ciała.
- Zostawić zwierzętom, zakopać albo spalić byle zniszczyć na zawsze. Nie jestem specjalista od nieumarłych, lecz myślę, iż bez ciał nie będą mogli powrócić z martwych. - popatrzyła na Markusa.
- Kapłanie Oghma znasz się na nieumarłych najlepiej, co zrobić z ciałami by się nie powstali znowu? - potem popatrzył jeszcze na broń dowódcy nieumarłych oraz na róg, którym przyzwał upiory.
- Przedmioty tego nieumarłego mogą też być powodem, iż zawsze wracają. Mogą być przeklęte.

Atut ognisty wybuch co rundę w upiory, ale ta by nie zranić swoich towarzysz, jeśli jest to niemożliwe to atakuję z flanki jakiegoś upiora, który już kimś walczy, atak sierpem na który kapłan Mielikki kiedyś rzucił nieustający płomień. Wycofanie Brryka z walki. Mapka walki MG pliz.

 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 23-12-2016 o 15:25.
Cedryk jest offline