Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2005, 00:06   #29
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
A0 - jesteś dzik, kalafior, mudżahedin brazylijski, i jaś kowalski, a na głowie leży Ci torebka ryżu saszetkowanego :P

A teraz poważnie: jesteś zdaje się uprzedzony, ot co . To NIE BYŁ zapis sesji, tylko książka powstała na podstawie sesji, a to duża różnica. Ponadto nie ma nic złego w tym, że ktoś pisze książkę właśnie w ten sposób... Powiem więcej, jest to bardzo korzystne, gdyż tak na prawdę w worzeniu fabuły i charakterów bierze udział więcej niż tylko jedna osoba, osoba autora...

A jeśli uważasz, że książka jest niskich lotów (masz prawo się mylić - zezwalam ) to przyjrzyj jej się raz jeszcze, a potem porównaj z innymi. Podaj przykład potknięcia z tej książki... Bo przykłądów ich wielkości ja mogę podać mnóstwo... I jak powiedziałem, większość to zasługa tłumacza: p. Żywno
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem