Wątek: Amnezja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2007, 15:01   #23
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Z całych sił staral się przypomnieć sobie jakieś szczegóły czy fakty które przynosiłyby odpowiedzi... Nic się nie udało. Ale te imiona ... one... były dziwnie znajome.

-Dziwne rzeczy się tu dzieją. Z tych zapisków rzeczywiście wynika że wszyscy na których spadły krople tego deszczu utacili pamięć a jedynym kto może nam coś wyjaśnić jest ów mnich miejmy nadzieje że jednak udał się do tej świątyni i unknął tego co spotkało nas-usiadł przy jednym z wolnych stołów

-Wybacz moje maniery Pani Witam jestem Maxius zaklinacz ognia Skąd macie ten dziennik? I czy wiesz coś o deszczu o którym mowi?-zapytał elfke
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline