Wątek: [Imaginica] ...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2007, 16:25   #33
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Madzia

Odepchnęłam Nike na bok, jednym szybkim ruchem zamknęłam drzwi. Dobrze, że kościaki nie są zbyt lotne i szybkie. Podpieram drzwi łomem, tak aby szkielet chwilowo nie mógł wejść do środka. Zyskałam trochę na czasie. Nerwowo, przerzucam zawartość torby.O jest, ta będzie odpowiedzenia, wyciągam "Atlas kynologiczny".

-Ruda, jak powiem już to kopnij łom i odblokuj drzwi! A tak na marginesie czy wiesz w ogóle gdzie my jesteśmy?-wołam do Kociaka.

Otwieram książkę i skupiam całą moją wyobraźnię na zdjęciach w niej zawartych. Odwracam książkę do góry okładką, z pomiędzy stron zaczynają wyskakiwać psy.

-Teraz!!!-krzyczę do Kociaka, dziewczyna jednym kopniakiem usuwa łom.

Drzwi stanęły otworem, a w nich strażnik, psy wyczuły kości. Jeśli mój plan zadziała, łapię łom leżący na podłodze do jednej ręki, drugą chwytam dłoń Niki i wybiegam z nią na korytarz. Może Kociak wie jak nas stąd wyprowadzić?! Jeśli nie to biegnę w kierunku z którego nadszedł drugi strażnik.
 

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 25-05-2007 o 16:32.
MigdaelETher jest offline