Wątek: [SF] Parchy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2016, 23:12   #16
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Gdy w końcu wszyscy usiedli i zapięli uprzęże powiedział:
- Pomódlmy się, bo w tej łupinie potrzebujemy jego przychylności. Proponuje psalm 23, kto nie zna słów niech powtarza za mną.
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.

Zakończywszy uczynił znak krzyża.

*
Ryk wiatru utrudniał komunikację. Padre przesłał szybkie info do całej grupy przez obrożę.
“Navarro, podaj tlen Black 5, potem pomóż jej dostać się do sterów. Black 8 podaj tlen Black 3. Black 1 weź uszczelniacz, powinien być w szafce koło ciebie i spróbuj zlokalizować dziury. Twoja zbroja powinna sobie poradzić z przeciążeniami. Jeśli dziury byłyby za duże, rwij wykładzinę z podłogi i zapychaj. Reszta w miarę możliwości ci pomoże.
Sam sięgnął po maskę i przyłożył ją do twarzy Graeffa.


Zakładam, że każda jednostka poruszająca się w próżni ma z automatu jakiś uszczelniacz. Twardniejący spray czy łaty samoprzylepne. Dobre do doraźnej naprawy.

 
Mike jest offline