Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2016, 00:04   #38
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
- Armat nie ma, ale są balisty i katapulty. Na wieżach, na końcach macek! Popro.... - urwał w tym samym momencie co Sentine. Głosy w głowie trudno się ignorowało.
- Lepszy plan? Słyszałem że chcecie wrócić na swoją planetę. Tylko że nikt nie potrafi powiedzieć jaka to! -



- Już już JUŻ JESTEM - smok pędem wbiegł na mostek. Znowu - już po raz trzeci - oderwano go od wyciągania informacji. Ale - także znowu - był ku temu powód. Obce giffy na mostku zawsze są dobrym powodem. Szybko rozejrzał się po zebranych. Z jakiegoś powodu brakowało Sentine - Czarostatek-eskortowiec klasy Octopus, tonaż 70 ton... - zaczął wymieniać potrzebne dane - I wystawimy na sprzedaż dwa złociste szafiry, alabastrową figurkę giffa-baletnicy z Chislevu, pięć beczek oczożernej wody ognistej i grawerowaną płytkę paliwową z autografem Wastri -
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 27-12-2016 o 19:23.
TomBurgle jest offline