Wątek: Amnezja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2007, 18:00   #27
Mal
 
Mal's Avatar
 
Reputacja: 1 Mal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodze
Amnezja

"Stój Mały." - szepnął cicho barman do niziołka czując,że za chwilę ten odpowie na pytanie Aragota Tobranta gwałtownym cięciem szabelką przez łapczywe rączki."To,zwróciwszy uwagę na różnicę w wieku,jeszcze dzieciak w porównaniu z Tobą.Nie warto."

Niziołek sapnął "Dziękuję...mało brakowało." . "Tu jest więcej książek na tej szafce." kulturalnie powiedział to Bianca'y . "Ja wybrałem pierwszą lepszą,więc to chyba nie ma różnicy,do której książki się wpiszemy.To rzeczywiście niezły pomysł.Ma ktoś pióro ?! " krzyknął głośniej , by wszyscy usłyszeli .

Barman poszedł za ladę i grzebiąc w stojących na podłodze skrzyniach mruczał głośno do siebie "Ciekawe,czy ja pamiętam w ogóle jak się gotuje." Chwilę później dodał "Nie widzę tu żadnego mięsa.Jest tylko pieczywo i coś co przypomina kolorem pomidory,ale jest twarde jak ziemniaki i... bleh... gorzkie jak ogórki. Co to za owoc do cholery ?! "

"Bardzo możliwe,żeś gdzieś już go rzeczywiście widział" powiedziała do Orrina elfka o zielonej twarzy głaszcząc psa."On tu siedział,gdy jakąś godzinę temu obudziłam się na trawie koło fontanny i postanowiłam wejść do tawerny. Może on jest Twój ? " mówiła zerkając wściekle na Aragota Tobranta.Widać było,że nie lubi go zbytnio,nawet jakby bardziej niż na to zasługiwał.

Do tawerny weszła Ravinia i bez słów stanęła w drzwiach. Inni zapamiętali jej twarz wśród tych,co niedawno jeszcze spali na piachu i kamieniach,więc początkowo właściwie nie zwrócili na nią uwagi.

Tymczasem Onori'ego najwyraźniej rozpoczęła boleć głowa,bo widać było jak zachwiał się lekko.
 

Ostatnio edytowane przez Mal : 25-05-2007 o 18:07.
Mal jest offline