Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2016, 23:29   #7
Polarnylenin
 
Polarnylenin's Avatar
 
Reputacja: 1 Polarnylenin nie jest za bardzo znanyPolarnylenin nie jest za bardzo znany
- Jeśli jesteś tak samo obdarzony między nogami jak w przypadku mielenia jęzorem, to może zmienię zdanie. - posłała krasnoludowi najbardziej zalotny uśmiech jaki znajdował się w jej arsenale. Efektu dopełniał wzrok szaleńca, powoli gojący się, choć nadal przypominający stłuczone jabłko policzek, oraz struga krwi przecinająca twarz w pionie. Gratka dla wszelkiej maści istot lubujących się w sadyzmie! - Zresztą, moje zdanie się tutaj nie liczy, w końcu za bardzo mi się tutaj podoba. Bo widzisz... - przerwała na chwilę by zlizać krew zbierającą się jej na górnej wardze - Te kurwie synki lubią mi psuć zabawę, więc tak czy inaczej mnie z wami wyślą. Nawet jeśli będę stawiać opór!
Przeciągnęła się na tyle ile pozwalały jej skute ręce, tak by bardziej uwidocznić swoje walory. Krasnoludowi powinno się spodobać. Widać odsiadka zostawiła go w lekkiej posusze. Niech sobie popatrzy.
- A ty, małpo... - zwróciła się do futrzaka obojętnym tonem. - Spuść z tonu. Nie jesteś w zoo. Ludzie... i inne istoty rozumne tutaj rozmawiają. Wróć do iskania sobie zadka, a my tutaj wszystko załatwimy.
 

Ostatnio edytowane przez Polarnylenin : 28-12-2016 o 23:40.
Polarnylenin jest offline