Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2016, 11:19   #28
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Proxy Zobacz post
@psionik @Ryo
Backend będzie siedział na Pythonowym Django, a frontend to Angular z Material Designem od Googla, dwie półkule będą sklejały Websockety, które tchną życie do całości.
Ja mam .Net Core jako backend i Angular2 (typescript) jako fronend z Webpackiem pomiędzy, ale bardziej myślałem o nowym silniku forumowym, który działałby dobrze na telefonach/tabletach (teraz klikanie w wysuwane menu na telefonie to mordęga).

Cytat:
Napisał Proxy Zobacz post
@psionik
Kłódka na napisany akapit jest sposobem na rozwiązanie edytowania tekstu gdy już jest po frytkach. Jest to opcja, nieobowiązkowa.

Odpowiadając na Twoje pytanie: brudnopisu, który mógłby być edytowany przez parę osób, o zwiększonej interakcji zamkniętej w 1 miejscu. Prowadzenie dialogu wrzucając posty z jednym zdaniem, czy 3 linijkami to słaby pomysł dla niejednolinijkowych sesji. Dynamiczne dialogi tak mają, a wysilanie się na monologi, by tylko była ilość na avatara, nie leczy przyczyn problemu a jego objawy. I tak wymieniać mógłbym w sumie... wszystko, co napisałem w pierwszym poście i wszystko, co taki gdoc ma a forum nie.

Różnica między forum a nową aplikacją a jest taka, że jedno jest statyczne, drugie jest dynamiczne. Statyczny sposób realizuje bardzo dobrze forum, dynamiczny sposób niestety boryka się z szeregiem problemów, które w 2016/2017 roku rozwiązane być powinny w należyty sposób.
No właśnie. W gruncie rzeczy brakuje brudnopisu, gdzie każdy mógłby dołożyć cegiełkę, żeby zwiększyć interakcje i możliwości opublikowania tego bezpośrednio na forum. Inną kwestią jest to, kto byłby autorem takiego tekstu (forum silnie uzależnia notatkę od autora) i w tej chwili nie ma na to dobrego sposobu (i w nowej aplikacji również nie będzie).

Cytat:
Napisał Proxy Zobacz post
Statyczne / dynamiczne - to określenia jakoś jednosłownie uwidaczniają różnice między dwoma pomysłami.
Świat brnie do przodu, RPGi również mogą.
Świat idzie do przodu i forum również powinno
 
psionik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem