Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2016, 12:36   #41
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Kalem odetchnął z ulgą kiedy Pan Urzędnik opuścił pokład i osunął się z powrotem na folet sterujący.
- Panowie… jaki mamy plan działania? - Zapytał pozostałych. - Nie wiem jak wy, ale ja bym najchętniej wrócił do domu, do Svengardu. Uli, możesz nam w tym pomóc? Nie mam pojęcia jak się nazywa “planeta” z której nas porwano. - Kalem wyraźnie zaakcentował nieznane mu dotąd słowo. - Nasza wioska, Svengard, była dla nas całym światem. Nie mieliśmy niestety wielkich map, czy znaczącego kontaktu ze światem zewnętrznym poza przyjezdnymi kupcami i nielicznymi kapłanami różnych bóstw. Czego byś potrzebował, żeby móc ustalić skąd… skąd jesteśmy?
Syn stolarza spojrzał nie tylko na Uliego, ale też na pozostałych Svengardczyków, sugerując żeby pomogli w “poszukiwaniach”.

~*~


-Co to za bydlę?! - Krzyknął zszokowany Kalem kiedy połowa ściany budynku nagle runęła. - Gonić go, nie ma problemu… tylko jak go złapać?!
Syn stolarza rzucił się w pogoń z jednym prostym zamiarem - uczepić się przerośniętego gryzonia, wspiąć się na niego, by następnie zrzucić niziołka, który pacał zwierzę tą nieszczęsną różdżką.
 
Gettor jest offline