Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2017, 20:16   #96
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
No cóż Egzio, jak mawiają mądrzy ludzie, jakie życie taka śmierć.

Z dobrych wieści mogę z przyjemnością zakomunikować, że mam już chętnego do sesji.
Postać abishai'a dołączy do gry w stosownym momencie. O samej postaci nic nie będę mówił, gdyż myślę, że lepiej będzie jak przedstawi się sama.
Będzie to autentyczna niespodzianka, zarówno dla was graczy, jak i waszych postaci.

Wracam klecić post.

EDIT:
W kolejce kontynuujemy chomiczy pościg.
Wasze pierwsze próby schwytania Cycusia są opisane w poście. Można powiedzieć, że nie jest najgorzej, ale jeszcze trochę wam brakuje.
Sytuacja wygląda tak, że zbliżacie się do zastawionych przez pomocników porywaczy sideł. Uliczka jest wąska i na tym odcinku nie ma żadnego skrętu w bok, czy choćby małej odnogi. Cycuś gna wprost w sidła niziołków. Oprócz tych dwóch na grzbiecie chomika, jest jeszcze dwóch stojących na dachu.
Uli po upadku może oczywiście kontynuować pościg.
Tradycyjnie w postach proszę o opis i deklaracje dla waszych postaci, a na koniec o umieszczenie dwóch rzutów.
Jakby, coś to pytajcie.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline