Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2017, 23:25   #97
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Hejka abishai, "kope lat" można by rzec

To ja póki co jestem w kropce, kompletnie nie wiem co sensownego Kalem może zrobić w tej sytuacji. Może dodatkowa garść informacji by mi pomogła:
* Kalem jest w stanie przewidzieć jakie skutki by miała akcja "szarpnąć z całej siły za futro Cycusia"? Bardziej zatrzymałby się dzięki temu czy pognał przed siebie jeszcze chomiczej? A może udałoby się Cycusia zmusić w ten sposób do skoku?
* Mam jakieś takie paskudne przeczucie, że ta siatka to jak tylko Cycuś w nią wpadnie to się wraz z nim przeteleportuje gdzieś w siną dal... da się zaobserwować na niej/obok niej coś co by wspierało taką możliwość?
* Żeby dopchać się do gnoma uczepionego Cycusia i zatrzymać chomiczka to rozumiem że za mało czasu?
 
Gettor jest offline