Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2007, 11:19   #20
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Danar stał oparty o drzwi, niedaleko stolika, do którego dosiedli się tutejsi obrońcy Wolfenurga. Jeden z nich przedstawił się jako Quintus Amins, tutejszym dowódcą, wykrzyczał też coś o odbiciu parku, chwilę potem, do karczmy weszło dwóch innych żołnierzy. Widać, zacięta musiała być walka…
- Panie… - Danar odsunął się od ściany i podszedł do stolika. Futrzany płaszcz ciągnął się za nim ponuro. – Tej nocy nasz obóz został zaatakowany przez hordy zwierzoludzi, co najmniej dwie setki tych podupadłych istot. Rozpętało się piekło. Ja akurat pełniłem wtedy wartę, podniosłem alarm i uratowałem, kogo się dało. Tego tutaj Kislevczyka i Maxa… - spojrzał na ludzi, którzy także uratowali się z masakry, czuł się w obowiązku przedstawić sytuację dowódcy. – Oni także pochodzą z obozu, widać, mieli tyle szczęścia co my. Jestem Danar, łowca i oddaję się pod twoje rozkazy. – ukłonił się nisko.
 
Revan jest offline