Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2007, 12:12   #21
Goldfinger
 
Reputacja: 1 Goldfinger jest po prostu świetnyGoldfinger jest po prostu świetnyGoldfinger jest po prostu świetnyGoldfinger jest po prostu świetnyGoldfinger jest po prostu świetnyGoldfinger jest po prostu świetnyGoldfinger jest po prostu świetnyGoldfinger jest po prostu świetnyGoldfinger jest po prostu świetnyGoldfinger jest po prostu świetnyGoldfinger jest po prostu świetny
Cały ten widok pozbawił go Witolda całkiem smaku do piwa. Zmasakrowana twarz wojownika nie dała mu wiele do radosci. Wymogł na sobie by przypadkiem go nie zapomniano...
Z kąta, w rogu stołu dało sie słyszeć słowa pełne trwogi i odwagi tymsamym. Witold na mnie mawiają, rad rzem iz zwierzaki wypedzone. Sam co innego w zupełnosci myslał. W zadzie mam tą robotę. Do diaska, gdzie żem trafił? Nie ma dupy trza zwiać. Tylko ....
Tak to sobie wysoki chudzielec rozmyslał, pod wplywem tego co widział.
Własnie "tylko" był tu uwieziony, wraz z kilkoma innymi. Z czego zdawał sobie dobrze sprawę. By przetrwać musiał pozostać.
Pod rozkazy tu przybyłem. Czy wielu was zostało?
Dodał z nadzieja ratunku...
 

Ostatnio edytowane przez Goldfinger : 27-05-2007 o 11:08. Powód: [Co za fuks ;D]
Goldfinger jest offline