Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2017, 22:24   #154
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Drachia nie była mistrzynią w długodystansowych planach. Jak ten, żeby spopielić salkę razem z zabójcą. Shokanka działała impulsywnie i zaraz równie impulsywnie mogło oberwać się jej po głowie.
Skonfrontowana bezpośrednio i w obecności Shang Tsunga, nie miała większego wyboru, jak mówić prawdę. Lub pół-prawdę, pomijając po prostu niektóre szczegóły, mając nadzieję, że nikt nie będzie ciągnął jej za język. Albo po prostu kłamać, dużo gorzej być już nie mogło.

Wybacz szanowny Shang Tsungu — skłoniła się nisko — ale nie był mi znany plan w którym uczestniczyli Lin Kuei. Myślałam, że czyhają na życie gości z Królestwa Ziemi z innych pobudek. Chciałam o wszystkim poinformować, ale nie chciałam jednocześnie zakłócać przebiegu turnieju, więc wzięłam sprawy w swoje ręce.
 
kinkubus jest offline