Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2007, 16:20   #1
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
PotC: At World's End [Możliwe spoilery]

Nie widziałam jeszcze tematu o tym filmie, więc postanowiłam że sama go założe...

"Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata" wszedł wczoraj do polskich kin. Dzisiejszego dnia minęło już kilka godzin, więc myślę że kilka osób pewnie już go widziało.

Jakie są wasze opinie na ten temat? Podobał sie wam, czy też nie? Czy może wasze odczucia są takie, że nie umiecie określić tego jednoznacznie?

Jeśli o mnie chodzi, sprawa nie jest jednoznaczna- z jednej strony uważam ten film za najgorszy ze wszystkich trzech części, z drugiej musze przyznać ze nie które momenty były naprawde dobre. Uważam że "Piraci" powielają to, co wcześniej stało sie z "Matrixem" - pierwsza część stanowiła ciekawą historię, całość, posiadającą swój klimat. Dalsze zostały nakręcone tak jakby na siłę i tracą to, co w pierwszej było takie dobre.
Trzecia część "Piratów" mogłabybyć o wiele lepsza. Były w niej co prawda bardzo ciekawe sceny (np pierwsza scena w Port Royal, kiedy to dokonywane są egzekucje; w jednej 'turze' na zostać powieszony mały chłopiec, który śpiewa piracką piosenkę), ładne efekty specjalne ( np Malstrom) no i oczywiście kostiumy i sceneria ( Singapur oddany naprawde świetnie, przedstawienie tamtejszego portu mnie rozbroiło!), jednkże całość oceniam bardzo kiepsko.

No a wasze zdanie?
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem