Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2017, 22:46   #256
Plomiennoluski
 
Plomiennoluski's Avatar
 
Reputacja: 1 Plomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputację
Gdyby Garion miał powieki, zamrugałby ze zdziwienia. Kapłanka była w stanie iść na kompromisy, z kolei archiwistka za każdym razem stawała w opozycji, nie zważając nie tylko na dobro swoje, ale i swoich towarzyszy podróży. Na szczęście był zbudowany tak, że ciężko było cokolwiek wyczytać z jego twarzy.
~ Tak, ona ma rację skoro nie chce pomagać po to, by się stąd wydostać, ewidentnie może się przysłużyć w inny sposób, chociażby jako przynęta. Dwie sztuki przy samym portalu ewidentnie były gotowe nas zjeść, co by oznaczało że są mięsożerne i niewybredne, nie mają również skrupułów w odżywianiu się istotami myślącymi bądź świadomymi. Prawdopodobnie również na surowo, nie przejmując się czy ofiara jest już martwa, czy jeszcze nie. - Kanciasty przerzucił się tu bardziej na obraz, niż słowa tworzące się w głowie, tak by każdy mógł wyraźnie zobaczyć niewyraźną postać, obgryzaną żywcem przez formormianina, delektującego się dodatkowo krzykami swojego posiłku. ~Obawiam się że nie znam odpowiednio delikatnego zaklęcia, by uśpić przeciwnika, ale jeśli idzie o transport i zrozumienie języka, myślę że znam coś, co mogłoby pomóc. Chociaż nie jestem pewien jak dzikość tego miejsca wpłynie na moje rytuały. Powinny jednak zadziałać wystarczająco dobrze, by móc przetransportować jeńca. Przy okazji, dym w jaskiniach będzie dobrym wabikiem. - Dodał nie patrząc na palącą kobietę, w Niższej Dzielnicy niektórzy mawiali że to nie palenie a właśnie dym zabija. Prawdopodobnie nie do końca o to im chodziło, ale jak na porównania cielesnych, to zdawał się rozumieć w miarę dobrze.
 
__________________
Wzory światła i ciemności pośród pajęczyny z kości...
Plomiennoluski jest offline