Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2017, 22:59   #86
olo19
 
olo19's Avatar
 
Reputacja: 1 olo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znany
Greenstone przestraszony sytuując usiłował pomóc przy żaglu. Jednak sprawy potoczyły się inaczej i musiał znowu chwycić za swoją broń. Wiedział, że łuk w tej chwili może nie tylko zaszkodzić jego wrogą ale i kamratom, więc pochwycił za miecz swojego ojca i ruszył w prawą stronę uderzając na najdalej wysuniętego goblina.

-Giń przepadł, ty gnido nieczysta.

~Kolejnym swym ruchem uderzę go w dłoń tak aby upuścił swój oręż, a gdy to się nie uda to spróbuje uchylić się nieco i podciąć nogi tej gnidzie. Mam nadzieję, że mi się powiedzie. Jeśli moje plany zawiodą zawszę mogę w ostateczności spróbować go wkopać do wody. Gdyby jednak padła gnida szybko niczym kielich z winem, to grzmotnę od boku kolejnego prosto w kark i zrobię na łajbie trochę porządku. ~
 
__________________
"Skoro ludzie to pionki, kim jest król"

Ostatnio edytowane przez olo19 : 06-01-2017 o 23:07. Powód: Błędy za mało ruchów do przodu:)
olo19 jest offline