Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2017, 11:21   #40
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Andrzej nie był już pewien swojego własnego umysłu, może to nie prochy? może to działo się na prawdę? Czemu te kundle tak wyły? oczywiście chłopak wiedział, że w okolicach Kraka nie ma żadnych prawdziwych wilków.
- Czego chcesz!? - wrzeszczał ni to do Sary ni to do zjawy. Bał się, niemal wpadał w totalną panikę, niemal wypuścił z drżących rąk szpadel i nóż.
Niemal.
Złość. Kiedy już nic nie pozostaje kiedy strach zatyka gardło i wydaje się że wszystko już stracone, jest jeszcze złość.
Chłopak wypuścił powietrze i spojrzał na przeciw siebie, na zjawę, z dzikim, wyzywającym spojrzeniem.
- Myślisz, że możesz mieszać z moją głową? myślisz że mnie przestraszysz? - niemal pienił się gdy to mówił. - Myślisz, że boję się potworów? myślisz że to ty jesteś potworem?! - pluł już wypowiadając słowa. - To ja!, ja! to ja jestem potworem! to ja jestem silny! zobaczysz! wszyscy zobaczycie! - z nową determinacją ruszył poprzez zjawę w stronę Sary.
- To był twój plan? do ciebie mówię dziwko! to był twój plan?
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline