Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2007, 21:34   #44
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Aydenn

- Doskonale, mości przewodniczący, naprawdę doskonale. Zawsze lubiłem pracować z przedstawicielami twej szlachetnej rasy. Jesteście tacy... konkretni. -

Rzek elf zadowolonym tonem, po czym zamyślił się na chwilkę obracać w palcach kufel.

- Jeśli chodzi o mnie, to kopia, lub przynajmniej udostępnienie tych map są wystarczającą zapłatą. Pieniądze, eliksiry i sprzęt alchemiczny proponuje potraktować puki co jako środek do wykonania zadania. Mogą się przydać. Myślę, że powinniśmy zacząć od przejrzenia planów owych kanałów pod twierdzą. Wiesz o nich coś więcej? Na przykład, jakie są w nich zabezpieczenia i gdzie najlepiej się do nich dostać? Co do samej twierdzy i obecności w niej twego wuja, to myślałem bardziej o pomocy w charakterze przydatnych informacji. Na przykład o strażnikach, ewentualnych zagrożeniach i ogólnie o wszystkim tym, co może nam się przydać a od kogoś z zewnątrz się tego nie sposób dowiedzieć. Twoja wiedza jest bardzo cenna i pożyteczna mości krasanludzie, ale czy potrafisz nam wskazać jeszcze kogoś, kogo powinniśmy odwiedzić przed wyruszeniem do zamku? Być może na zewnątrz fortecy jest jeszcze ktoś, kto dobrze ją zna i zgodziłby się nam pomóc. -

Aydenn znów pozostawił czas ich zleceniodawcy na zastanowienie się nad odpowiedzią, sam tymczasem zwrócił się do reszty towarzystwa.

- Mam też pytanie do was towarzysze. Czy któreś z was para się sztuką czarnoksięską? Pomimo, że ostatnio magia nie jest już tak pewna jak kiedyś, tego myślę, że typu wsparcie będzie nam potrzebne. -
 
malahaj jest offline