Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2017, 20:37   #9
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Tak dla jasności powiem, że postacie historyczne są tylko pewną opcją. Dostałem sygnały, że ludzie rezygnują z udziału w sesji, bo ich historyczna otoczka odrzuca.
Realia historyczne oczywiście będą trzymane na tyle na ile pozwala moja wiedza i będzie to konieczne dla utrzymania klimatu. Żadną miarą jednak nie wymaga, aby gracze byli czy to znawcami okresu, czy też tworzyli postacie historyczne.

Postacie historyczne to tylko ciekawa opcja. I nawet tutaj można postać historyczną dowolnie naginać do swoich potrzeb.

"Zwykli Badacze", że tak powiem także są mile widziani. Zatem proszę się nie obawiać i kreować dowolnie swoje postacie. W razie wątpliwości zawsze służę pomocą.

Mam też sygnały, że nie działa interaktywna karta postaci. W takim wypadku proszę zapisać sobie pdfa z linku na dysku i dopiero wtedy otworzyć. Powinno wtedy wszystko działać.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline