Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2007, 22:45   #46
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
Amman

Amman myślał o swoim aktualnym celu wyprawy. ~~Zgłosiłem się, bo miałem nadzieję spotkać Nauczyciela. Skoro (prawie) Go znalazłem, to cóż mam teraz robić? Chociaż, z drugiej strony, praktycznie myśląc, nie mam dokąd iść. Przyszedłem tutaj bo myślałem że znajdę tu Mistrza, i że od niego dostanę wskazówki, co mam dalej robić. Zobaczymy, co zrobi Ona, bo w końcu to z Nią muszę, albo i chcę, iść. Aczkolwiek, trochę złota by nie zaszkodziło~~I tak, kończąc swoje rozmyślania, usiadł z powrotem przy stoliku, który teraz był pusty, ponieważ wszyscy ruszyli do krasnoluda. ~~Ciekawe, skąd tutaj tylu "bohaterów" się nagle znalazło? Przypadek? Nie no, bez przesady. Kilka osób takich, no że tak powiem, innych niż wszystkie, w jednym miejscu i w jednym czasie, a tu nagle ten krasnolud, który ich potrzebuje. Przeznaczenie?~~ Tak rozmyślając, z braku zajęcia, zaczął kręcić młynka palcami.
 

Ostatnio edytowane przez Amman : 26-05-2007 o 22:45. Powód: Brak końca znacznika [i]
Amman jest offline