Wątek: [SF] Parchy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2017, 10:27   #24
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Livia odpięła pasy fotela i szybko się za niego schowała. Może jej się tylko zdawało, ale na obcej planecie lepiej dmuchać na zimne. Przycisnęła na obroży guzik, umożliwiający jej nadawanie w sieci wewnętrznej Parchów.

- Chyba mamy towarzystwo, nie jestem pewna. Widziałam ruch na linii horyzontu – zameldowała – Jestem jakieś 100 metrów od wesołego furgonu. Powiedzcie Black 5, że już więcej z nią nie lecę. Tutaj panuje względny spokój. Idę do was. Są ranni? – zakończyła komunikat pytaniem.

O trupy na razie się nie martwiła – im i tak nie pomoże. Trzymając pistolety w pogotowiu, Black 9 zaczęła przemykać pomiędzy głazami w kierunku rozbitego promu, wciąż rozglądając się, w poszukiwaniu źródła ruchu, który wcześniej kątem oka zauważyła. Co jak co, ale zmysły Livii rzadko zawodziły, nie wierzyła w wersję „wydawało mi się”, nawet jeśli ta byłaby wygodniejsza.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline