Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2017, 11:39   #115
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Bill dostał od chłopaków informacje, że szpiegują elfiaki w barze, nie miał nic lepszego do roboty pojechał pomóc na miejscu dostał słuchawkę ustalili, że będzie obserwować tyły żeby nikt nie wydostał się przez kuchnie.

Siedział bokiem na Ragnarze i obserwował wyznaczony punkt w myślach rozmawiając z Przodkami, którzy zgodnie twierdzili, że w sprawie klevów zachowuje się jak Indianie, którzy sprzedawali ziemię za szklane paciorki Wuj Alex właśnie tłumaczył mu jak może czerpać więcej gnozy, gdy nadszedł komunikat od reszty drużyny - Jesteście pewni, że to dobry pomysł? Obok naszej apteczki to jestem najlepszym kierowcom w ekipie, znaczy się motor jest a co jak dojdzie do walki? Ominęły mnie szczury a teraz znowu zostawiacie mnie na tyłach ? - Był wyraźnie niepocieszony mag przecież sobie poradzi wilkołak usiadł poprawnie na motorze gotów ruszać do drogi, jeżeli podadzą mu lokalizacje.
 
Brilchan jest offline