Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2007, 13:39   #3
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Harv - podobno 4 część ma być, zreszta At World's End kończy sie tak, że można sie domyślać że coś będzie dalej...

Zgodze sie co do roli Geoffrey'a Rush'a - jego postać podobała mi sie od pierwszej części, była naprawde charakterystyczna, i mimo iż gdy na koniec Deadman's Chest zobaczyłam że Hector Barbossa wraca to mnie skręciło, to teraz uważam że to było dobre posunięcie. W tym filmie spisał sie świetnie, naprawde, warto było go przywrócić do życia.

Piszesz o baśniowości tego filmu... Zgodze sie, ale jak dla mnie to At World's End traci już ten piękny, piracki, basniowy klimat, to jest już nie to samo.


Ach, i zapomniała bym spytać, a jak ci się podobał starszy Sparrowa?
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem