Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2017, 15:00   #293
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
~Dobrze, choć będzie trzeba to obgadać z Lordem Anubisem, bo w końcu sam przed nim zrzekłeś się prawa do boskiej iskry i poprosiłeś o listę żywych Mocy Torilu a on wydaje się dość niechętny naszemu grzebaniu przy zwłokach... Najwyżej pomogę ci w kolejnej misji dla Szakalogłowego. No i trzeba będzie dokupić rzeczy niezbędne do wywołania ducha bóstwa, co sądzisz o Asokarze? Wydaje mi się, że pasowałby do twojego dziedzictwa~ - Spytał w myślach.

- Nie martwcie się powrotem Lorda Agarixa uwięziłem jego duszę i znalazłem już na nią kupca, więc nie wróci już do swojego pilakterium uważajcie tylko na nowe sługi żeby nie kontaktowali się z dawnymi znajomymi - Niby do towarzyszy, ale na tyle głośno żeby kultyści go usłyszeli i porzucili wszelką nadzieje na ucieczkę.

Gdy już obgadali wszystkie sprawy z księżniczkami czarodziej wraz z pomiotem Pani Bólu zaczęli tkać jednostronny portal do Ssmath, aby przenieść siebie wraz z truchłem trupo smoka przed siedzibę domu handlowego Korete.

Zaklęcie było dość trudne, ale Mistrz Brilchan długo żył w podziemnym mieście i dobrze znał jego zabezpieczenia magiczne dodatkowo miał do pomocy Kasimira, który się w portalach specjalizował więc z pewnością znajdzie sposób na ominięcie wszystkich przeszkód!

Atrybut podstępny+4, atut zaklinacz przedmiotów więc zna się na magii, dodatkowo atut sytuacyjny zna miasto oraz ma do pomocy Kassmira więc bez trudu powinno im się udać rzut Kostnica
Znów osiem sukcesów.

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-01-2017 o 08:43.
Brilchan jest offline