Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2017, 17:37   #80
Szkuner
 
Szkuner's Avatar
 
Reputacja: 1 Szkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputację
- To nie twoja sprawa kruku, obcy ptaku, który nie zwróci się do mnie po imieniu, a jedynie po ojcu, który zniszczył mi życie! - rzuciła groźnie i bez lęku w stronę milczącej kobiety i jej pierzastego pupila. - Lepiej zejdź mi z drogi, jeżeli nie niesiesz pomocnej dłoni lub sprawy, która może mnie zainteresować. Jeżeliś równie do mnie źle nastawiony co sławny w tych stronach "strażnik maski" to strzeż się, bowiem nienawidzę tej pokraki. Nienawidzę też tajemniczej "Maski", nienawidzę tego świata! Słyszysz!? Nienawidzę tego świata i obcego czasu, którego nie znam!! - krzyczała w niebogłosy, oszalała ze złości i rozczarowania tym, że rzeczywistość wokół niej to nie jest schizofrenia czy niesamowity sen. Ścisnęła mocniej pięści i czekała na reakcję tajemniczej kobiety. Była w pełni gotowa, zdesperowana wywalczyć sobie dalszą drogę wyzwoleńczego marszu dla siebie i nieumarłych, których niczym na smyczy prowadziła i ze smyczy mogła w każdej chwili spuścić.
 
Szkuner jest offline