Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2007, 16:50   #5
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Keira to dla mnie najgorsza część filmu zrobili z niej super-wielką-wspaniałą-piękną-uzdolnioną-heroskę... przesadyzm jak dla mnie i to totalny...

Żeby było zabawniej o filmie wypowiadam sie źle, a przyznac musze ze byłam już na nim 2 razy ( w piątek z mamą jako, mimo iż dzień Matki był w sobote, ale obie bardzo lubimy tą serię więc zafundowałam jej na premierę pójście ; i w sobote z kolażanką, bo bardzo chciała zobaczyć) Pewnie i tak kupie ten film na DVD jak wyjdzie, ale to dlatego żeby mieć wszystkie.
Ale na co jeszcze chciałam zwrócić uwagę - przyznać rację że muzyka dobra... Cały czas chodzi za mną "Hoist the colours" i sobie to nuce oprawkę muzyczną zrobili świetną dla tej piosenki.
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?

Ostatnio edytowane przez Khalida : 27-05-2007 o 16:51. Powód: literówka
Khalida jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem