Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2017, 10:15   #81
Morri
 
Morri's Avatar
 
Reputacja: 1 Morri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłość
- Boję się sobie przypomnieć - słowa wypadły z ust Patricii, jakby bez udziału jej woli, a jednocześnie płynęły gdzieś z głębi niej. - Nie wiem gdzie jestem - jęknęła, czując jednocześnie, jak po policzkach zaczynają jej ciec ciepłe łzy.
- W domu. - odpowiedziała istota.
Kobieta czuła, że istota mówi prawdę, że to rzeczywiście dom, o którym wspomnienia pchały się do jej świadomości. Próbowała pamiętać, czy przypomnieć sobie, ale miała wrażenie, że wszystko nadal jest za jakąś tamą.
- Czujesz to samo? - rzuciła do Kenta.
- Wierzę, że jesteśmy tutaj bezpieczni - odparł wymijająco, po czym dodał szeptem - Zachowajmy jednak ostrożność. - Spojrzał na nią, na razie jakby ignorując otoczenie. - Zaczynasz sobie coś przypominać?
- Tak - odpowiedziała cicho, podnosząc wzrok na swojego towarzysza. - Ale wszystko jest zamazane, niejasne. - Zawahała się - Jakbym była po ciężko zakrapianej imprezie i próbowała sobie przypomnieć, co takiego wyczyniałam. Chociaż rzecz jasna bardziej uduchowione - dodała, jakby zawstydzona swoim imprezowym zachowaniem.
 
__________________
"First in, last out."
Bridgeburners
Morri jest offline