Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2017, 20:14   #38
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
No tak, ale to znowu powoduje sytuację, w którym dochodzi do akcji w stylu:
"No dobra, to ci, którzy chcą akcję krótką mogą teraz pisać, a ci którzy chcą długą niech poczekają do piątku, bo wpierw może potwory będą chciały dać swoją krótką w odpowiedzi na działania graczy..."
I znowu jest to po prostu w PBF strata czasu. Poza tym zbyt długo nie prowadziłem Pathfindera nie czuję się na tyle pewnie, by podejmować aż tak poważne modyfikacje, których nie miałem okazji przetestować. Nie jestem też w stanie teraz przewidzieć na ile różnych mechanik to wpłynie. Grupową inicjatywę testowałem i było ok.

Co do Google doca, raz go nie lubię, a raz cenię. Poprzednio 90% walk rozgrywaliśmy na forum, a jedną na Google docu i gracze wyraźnie powiedzieli, że wolą te na forum. Inni pewnie woleliby na docu, nie dogodzisz

Na pewno jednak nie będzie gdoca poza walką. Gramy postami na forum.

Co do błędów MG. Przy tylu różnych modyfikatorach i specjalnych zasadach klas, ras, archetypów, traitów, featów i przedmiotów nie ma żadnej metody, by ich uniknąć. Takie życie. Ogólnie obowiązywać będzie zasada, że to co już wydarzyło się w sesji zostaje, najwyżej gracze później dostaną w ramach odszkodowania pozytywny modyfikator do analogicznego testu. Wyjątek stanowić będą wydarzenia decydujące dla kampanii oraz przeżycia graczy i ważnych npc.
 
Tadeus jest offline