Wątek: Kobiety a RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2007, 19:46   #153
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Blanche Zobacz post
To teraz ja Was zdziwię. Swego czasu miałam w drużynie same kobiety. Niesamowita sprawa, o ile wiem, bardzo rzadko idzie spotkać tego rodzaju "fenomen".
To może ja wypowiem swoje zdanie na temat płci pięknej na sesjach.
Jakiś czas temu miałem także 'szczęście' poprowadzić drużynę złożoną tylko z płci pięknej(nawet pamiętam, jak szły klasy: mag, wojownik i tropiciel). Zrobiłem im takiego lajtowego one-shota, bo, szczerze mówiąc, kompletnie nie wiedziałem, co może z tego wyjść.
Na podstawie moich doświadczeń powiadam, że jeżeli ktokolwiek sądzi, że sesje RPG z dziewczynami są prawiczkowate(starałem się być polityczny: wszak sięgnąłem po D&D), to się bardzo myli.
Muszę stwierdzić, że tematy seksu, prostytucji, gwałtu, morderstw i czegokolwiek innego nie wzruszały pań, mało tego, ubarwiały sesje jeszcze na tę manierę. Gdybym rzeczywiście ich nie ustawił później, to strach pomyśleć, co by się stało.
Pytacie, skąd jestem. Otóż jestem ze Śląska i wygląda na to, że w regionie, w którym mieszkam, całkiem pokaźny procent płci pięknej interesuje się grami RPG.
Powiem więcej: istnieje przekonanie, które mówi, że dobrze czasem wkręcić jakąś kobietę na sesję, gdyż wtedy podobno sesje są lepsze. Twierdzenie to działa i w drugą stronę: dobrze czasem dodać jakiegoś faceta na żeńską sesję, gdyż studzi to entuzjazm pań. Słyszałem także o tzw babskich wieczorkach, na których są tylko i wyłącznie kobiety. Wszystkie grają w RPG.
Co do mnie, mi włos się jeży na głowie, co może na takich kobiecych sesjach powstać. Horror domysłów pozostawię też systemowi Call of Cthulhu...
 
Irrlicht jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem