Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2017, 19:07   #198
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Trzymam się planu. Przypomniało mi się, że można poluzować liny, ale nie było też gwarancji, że jakieś małpy ich nie przechwycą. Nie zauważam, żeby reszta drużyny miała coś przeciw mojemu planu... dobra, to nie plan, to niemal czysta improwizacja. Działam pod wpływem impulsów.
Gdy skończę cięcie lin, a Wojak nie zareaguje ani nie da mi liny, to sama poszukam odpowiedniej liny, zawołam do Liski, żeby mnie naprowadziła na najniższe drzewo, które znajdowało się na terenie naszego obozowiska. Na nie spuszczę się szybko po linie, a potem mam zamiar zejść z drzewa, ewentualnie asekurując się liną. Mam nadzieję, że szybko dotrę na dół cała, w jednym kawałku.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline