Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2017, 20:40   #112
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
- Kapitanie, mam pilne informacje odnośnie X90JK22-B i L30xKr. Bezzwłoczne. Oni niedługo tu będą, a my pewnie się już nie zobaczymy - powiedział rzeczowo tonem służbisty. Ostatecznie zawiesił na chwilę głos, dając do zrozumienia, że mówi o śmierci.

- Operacja X90JK22-B ma najwyższy priorytet z uwagi na RGNo23. Xanou bardzo pilnie strzeże przestrzeni powietrznej. Oczywistym jest, że zamieszanie działa na nas dwojako: jesteśmy podejrzanymi mającymi spore szanse na wymknięcie się i żadnego czasu na prostowanie sprawy. Mamy odwracać od was uwagę, a w razie konieczności osłaniać. Odnośnie L30xKr, nasza grupa przypuszcza, że obiekt był ofiarą konieczną, zaś podmiot wtyczką. Jest jeszcze jedna informacja, ale przeznaczona wyłącznie dla pańskich uszu. Panie kapitanie, proponuję rozpocząć procedurę, a w tym czasie, bez osób trzecich, nakreślę panu w czym rzecz - dokończył wciąż pozostając w roli.

Kapitan słuchał Jacoba zachowując spokój. Coś jednak mówiło Cooperowi, że ten przerwałby mu gdyby nie uznał tych informacji za istotne. Historyk posiadał kody operacyjne, które zdawały się działać jak wytrychy otwierające poszczególne furtki.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline