Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2017, 19:19   #69
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Pozorowana ucieczka to trzeba cała grupą, nie pojedynczo. Żeby zaatakować ich z flanki musieli by
a) być związani walką (wszyscy)
b) nie wiedzieć o mojej obecności
Łucznik mnie widzi jak i reszta jego towarzyszy. Odległość patrząc na post na sesji i mapkę jest skrajnie mała. Do najbliższego mniej niż 5 metrów, do najdalszego około 15 metrów. Łuczników masz też na drzewach więc ich strącić trzeba, najprościej ustrzelić z toporem dwuręcznym pod drzewem skakać nie będę chyba, że mam drzewo ścinać Biec pod łucznikiem i dostać w plecy raczej nie chcę.

A haczyk polega na tym, że lepszy ze mnie strzelec. Przez co też Dimitri przyjął taktykę ostrzelania wroga i doskoku do walki w zwarciu dopiero w sytuacji zagrożenia dla innych strzelców.

Ps.Najgorsza psiarnia w imperium, psy bojowe, czy myśliwskie co do obcych się łaszą, do ludzi łagodne i nawet nie zaszczekają. On je szkoli chyba do dogoterapii :P

Przy okazji spostrzegawczość i bystry wzrok są g warte, na taką odległość taka grupa się schowała. :P
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline