Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2007, 22:47   #7
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Gdy mówiono o tym że kręcą drugą cześć (czyli z te dwa lata wstecz) było powiedziane że może pojawić sie ojciec Sparrowa... Dlatego własnie obstawiam że to był właśnie on Chyba że to kochające dziecko które z mamusią sie nie chce rozstawać.

Co do roli Elizabeth - mi by tam pasowała Natalie Portman. Po pierwsze, uważam ją za całkiem utalentowaną aktorkę, po drugie, mam takie przekonanie że postać dzięki niej stała by sie bardziej wyrazista. No i wydaje mi się że w takiej sytuacji mogło by nie dojść do uczynienia z panny Swann (albo jak kto woli pani Turner) supermenki...
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem